Teşekkür Metni


 

Fakültemiz Hemşirelik Esasları Anabilim Dalı hali hazırda var olan 10 temel beceri laboratuvarımız ile öğrencilerimizin temel becerilerini geliştirmelerine fırsat sunmaktadır. Laboratuvarımızda simülasyon tabanlı eğitim çözümleri ile klinik eğitimi ve hasta güvenliğini geliştirmek hedefindeyiz. Klinik yetkinliği ve performansı artırma misyonuyla, sağlık hizmetleri eğitimi için kanıta dayalı müfredat ve yenilikçi öğrenme teknolojileri geliştirme imkanı sunan bir sisteme, Simulasyon Laboratuvarına sahip olduk.

Fakültemiz Hemşirelik Esasları Anabilim Dalı’nın “Hemşirelerin Lisans, Lisansüstü Ve Hizmet İçi Eğitimlerinde Kullanmak Amaçlı Simülasyon Laboratuvarı Kurulması” Adlı projesi kapsamında kurulumu yapılan bu laboratuvar yalnızca lisans değil lisansüstü öğrencilerin araştırmalarına ortam oluşturacak, mezun hemşirelerin de gelişen ve değişen sağlık bakım hizmetlerine uyumunu arttıracak eğitimler ve kurslar ile çok yönlü hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Projemizin hayata geçirilmesinde desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nükhet HOTAR’a, Dekanımız Sayın Prof. Dr. Şeyda SEREN İNTEPELER’e, şükranlarımı sunuyorum.

Projenin hazırlığı sürecinde ve bundan sonraki yürütülüşünde Anabilim Dalımızın gücüne güç katan Hemşirelik Esasları Anabilim Dalı Başkanı Sayın Doç. Dr. Dilek ÖZDEN ve Öğr. Gör. Dr. Nurten ALAN, Öğr. Gör. Dr. Yelkin ALP, Arş. Gör. İlkin YILMAZ, Arş. Gör. Cahide AYİK, Arş. Gör. Gizem GÖKTUNA ve Arş. Gör. Büşra ERTUĞRUL’a  teşekkürlerimi sunarım.

 

Doç. Dr. Gülşah GÜROL ARSLAN (Proje sorumlusu)

Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi

Hemşirelik Esasları Anabilim Dalı

 

 


Font Boyutunu Değiştir
Kontrast