Danışmanlık


Akademik Danışmanlık 

Sevgili öğrencilerimiz,

Covid – 19 salgını nedeniyle 2020 – 2021 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi’ndeki akademik danışmanlık görüşmeleri online olarak DEUZEM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda https://online2021bahar.deu.edu.tr/ adresinden DEUZEM sistemine giriş yaptığınızda üzerinize tanımlanmış olan ‘Akademik Danışmanlık’ dersini kullanabilirsiniz. Sisteme giriş yaptığınızda ‘Akademik Danışmanlık’ isimli dersin tanımlanmadığını görürseniz lütfen danışman hocanızla iletişime geçiniz.

2020-2021 eğitim-öğretim döneminde Fakültemiz danışman bazında öğrenci listeleri bilgilerine ulaşmak için tıklayınız;

Sevgilerimizle.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmeti

Sevgili öğrencilerimiz,

Covid – 19 salgını nedeniyle 2020 – 2021 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi’ndeki Psikolojik danışmanlık görüşmeleri online olarak gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda iki aşamalı bir süreç izlemeniz gerekmektedir.

  1. Aşama; https://online2021guz.deu.edu.tr/ adresinden DEUZEM sistemine giriş yaptığınızda üzerinize tanımlanmış olan ‘Akademik Danışmanlık’ dersini kullanarak Akademik danışmanınız ile randevu oluşturacaksınız.
  2. Aşama; https://sks.deu.edu.tr/pdr-basvuru/ adresinden giriş yaptığınızda PDR BAŞVURU – ONLINE DANIŞMANLIK ONAM FORMU ile karşılaşacaksınız.

 

Başvurunun tamamlanmasının ardından üzerinize tanımlanmış online randevu oturumu bilgisi (Tarih, saat, online görüşmenin yapılacağı web adresi) PDR Birimi tarafından mail adresinize iletilecektir.

İhtiyaç halinde lütfen akademik danışman hocanızla iletişime geçiniz.