Kariyer Planlama


Dokuz Eylül Hemşirelik Fakültesi tarafından  her yıl  geleneksel olarak Kariyer Fuarı etkinlikleri düzenlenmektedir.  2018 yılı itibariyle Kariyer Fuarı etkinlikleri DEÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından sağlık kampüsü içindeki diğer akademik ve akademik olmayan birimlerin katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

Dokuz Eylül Hemşirelik Fakültesinden mezun olan hemşireler Türkiye’nin en seçkin hastaneleri tarafından tercih edilmektedir. Mezunlarımız hem kamu kurumlarında hem özel kuruluşlarda pek çok farklı pozisyonlarda görev almaktadır. Mezunlarımız, hastaneler dışında Hemşirelik okullarında akademisyen olabilmektedir. Bunun dışında iş yeri hemşireliği, okul sağlığı hemşireliği, adli hemşirelik gibi çok farklı hemşirelik alanlarında  ve sağlık bakanlığa bağlı özel birimlerde, çeşitli ulusal/uluslararsı dernek ve kuruluşlarda çalışmaktadır.

Kariyer Fuarı Etkinlikleri

Kariyer Fuarı etkinliklerinden Sağlık Günleri, 17-18 Nisan 2018 (Salı-Çarşamba) tarihlerinde İnciraltı Sağlık Yerleşkemizde Sağlık Bilimleri, Tıp, Hemşirelik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Sağlık Teknikerlikleri alanlarında eğitim gören öğrencilerimize yönelik olmak üzere “DEÜ KARİYER FUARI Sağlık Günleri 2018” başlığı altında gerçekleştirildi. Etkinlik, DEÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü, DEÜ Hastanesi, DEÜ Tıp Fakültesi, DEÜ Hemşirelik Fakültesi, DEÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu, DEÜ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile İŞKUR İzmir İl Müdürlüğü destekleriyle DEÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirildi.

Sağlık yerleşkemizde Tıp Fakültesi Derslikler Grubu Binası’nda kapalı alanlarda katılımcı sağlık kurumları, 17-18 Nisan 2018 tarihlerinde, İnciraltı Sağlık Yerleşkemizde stant açarak; açık pozisyonları için mülakatlar yaparak, kurum tanıtım sunumları gerçekleştirerek, öğrencilerimizle bir araya gelme fırsatı buldu. Etkinlikte ayrıca aynı binada yer alan Kurucu Öğretim Üyeleri Konferans Salonu‘nda Kişisel, mesleki  gelişim ve yurt dışı eğitim olanakları hakkında bilgilendirme toplantıları yapıldı.

>> Üniversitemizin Kariyer Planlama ve Mezunlar İle İlişkiler Koordinatörlüğü Web Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz <<


Font Boyutunu Değiştir
Kontrast